Україну не хочуть пускати в ЄС: Портников озвучив план дій

Україні важливо серйозно готуватися до вступу в Європейський Союз, щоб не залишитися на задвірках Європи, як того хочуть проросійськи налаштовані країни.

Таку думку висловив у своєму блозі для "Еспресо" український журналіст Віталій Портников.

Так, він звернув увагу на слова президента Словенії Борута Пахора про те, що Україні і Туреччині слід надати особливий статус, проте в ЄС їх включати не варто.

Новини
ЄС зрадить Україну? Портников заговорив про зняття санкцій із Росії

Портников озвучив план дій щодо вступу в ЄС

Портников озвучив план дій щодо вступу в ЄС

"У заяві, яку може здатися всього лише особистою думкою керівника однієї з невеликих країн Європейського Союзу, важлива тенденція. Важливе саме прагнення заперечувати можливість вступу України в Європейський Союз, на відміну від сусідніх зі Словенією країн Західних Балкан", – зазначив він.

За словами Портникова, небезпечне і саме порівняння України з Туреччиною. "Як відомо, переговори про вступ до ЄС Туреччини тривають десятиліттями і стикаються з цілою низкою непереборних перешкод. Це і стан демократії і прав людини в країні, і фактична окупація турецькими військами півночі Кіпру. Але ніяких аналогічних проблем із нашою країною не існує", – пояснив він.

Журналіст заявив, що таким чином Україну намагаються зобразити "хворою людиною", яка не може приєднатися до європейської сім’ї. Однак причина слів лідера Словенії – його бажання тісно співпрацювати з Москвою.

"Українцям важливо розуміти, що ніхто не візьме нас в ЄС просто так, що до захисту свого права на вступ до об’єднання потрібно готуватися, його важливо захищати", – підкреслив Портников.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше Портников попередив, що якщо лідери країн "Великої сімки" узгодять повернення Росії в цей клуб, вони закриють очі на те, що його представники обов’язково повинні бути прихильниками демократії.

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Читайте всі новини по темі "євроінтеграція" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/politics/ukrainu-ne-hochut-puskati-v-es-portnikov-ozvuchiv-plan-dij.htm”