Доля «Укроборонпрому»: Представник Зеленського розповів про плани щодо концерну

Сьогодні було засідання урядового комітету, де розглядався законопроєкт щодо того, аби сотню підприємств передати зі сфери управління «Укроборонпрому» Фонду держмайна для подальшого управління чи приватизації. Президент Зеленський не буде займатися корупцією в «Укроборонпромі».


Про це в ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу «Народ проти« на телеканалі ZIK заявив представник Президента в уряді Андрій Герус.Відповідаючи на питання Руслана Кошулинського, чи буде команда Зеленського ліквідовувати «Укроборонпром» – прокладку, яку активно використовував Президент Порошенко, Андрій Герус зазначив:


«Певний орган, структура, або група підприємств не можуть самі по собі бути корупційними. Якщо їх використовують як джерело корупції, ставлять туди людей на прізвище Свинарчук, які займаються там корупцією, то корупція буде виникати. Так ось я можу гарантувати, що Президент Зеленський не буде займатися корупцією на «Укроборонпромі»,– запевнив Андрій Герус.


А щодо реорганізації «Укроборонпрому», представник Президента розповів, що сьогодні було засідання урядового комітету, де розглядався законопроєкт щодо того, аби сотню підприємств передати зі сфери управління «Укроборонпрому» Фонду держмайна для подальшого управління чи приватизації.


«І ми підтримуємо передачу цих підприємств, щоб вони працювали ефективно. Тому тут питання в тому, що там є і як воно управляється. Але я думаю, що таких скандалів, які ми бачили в журналістських розслідуваннях щодо «Укроборонпрому», точно не буде. Буть призначені нові керівники. Також там буде досліджуватися те, що відбулося за останні роки»,– підкреслив Андрій Герус.


Нагадаймо, заступник секретаря РНБО Сергій Кривонос розповів, що на керівництво «Укроборонпрому» очікує перевірка на поліграфі, а також це стосується керівників підприємств, які входять до його складу.Читайте більше новин на тему: Володимир Зеленський


Джерело статті: “https://zik.ua/news/2019/06/08/dolya_ukroboronpromu_predstavnyk_zelenskogo_rozpoviv_pro_plany_shchodo_1589427”