Відповідати з усіх видів зброї: українським військовим розв’язали руки на Донбасі

Керівникам операції Об’єднаних сил на Донбасі в якості вогню у відповідь дозволили застосовувати всі види зброї для збереження життя українських воїнів.

Про це заявив президент Петро Порошенко на зустрічі із командирами бригад Збройних сил, Нацгвардії і Державної прикордонної служби в рамках робочої поїздки в Хмельницьку область, повідомляє Укрінформ.

"Треба бути готовими до будь-яких сценаріїв — як до оборони, так і до ефективного контрнаступу. Ми не повинні піддаватися на провокації в районі проведення ООС, проте дозволяю і наказую застосовувати всі підпорядковані вам сили і засоби в якості вогню у відповідь для збереження життя наших людей", — сказав глава держави.

Порошенко наголосив, що українська армія не має права воювати радянськими методами, коли перемога досягалася ціною численних втрат. "Армія повинна воювати не числом, не великою кров’ю, а якістю та професіоналізом", — підкреслив президент.Як повідомляв "Апостроф", Президент України Петро Порошенко запевнив жителів окупованих територій у тому, що влада докладає всіх зусиль для звільнення регіонів від бойовиків і відновлення територіальної цілісності країни.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/politics/2018-10-11/otvechat-iz-vseh-orujiy-ukrainskim-voennyim-razvyazali-ruki-na-donbasse/143171”