​Недостатньо зачарували: мережі бурхливо обговорюють аварію з російською ракетою на Байконурі

У мережі дружно обговорюють і сміються над НП з російською ракетою "Союз", яка мала доставити космонавтів на МКС.

"Апостроф" зібрав добірку найцікавіших постів із соцмереж.

"Не сміятися!!! У руко*опих ка*апів знову впала ракета... на цей раз важкий "Союз" з екіпажем! Якщо придивитися до фото, то можна побачити, як вони живі спускаються на парашуті!", — написав блогер під ніком "Страшний бандерівець".

Ракету не "врятувало" навіть освячення."Російська ракета знову опинилася важчою за повітря і не змогла пробити небесну твердь", — написав користувач під ніком "Мід Роисси".

"Антиросійсько мислячі покидьки припустили, що ракета, яка впала, була недостатньо ретельно зачарована доктринально запропонованими ритуалами. Однак, це невірна інформація — все пройшло за правилами", — написав Сергій (Розстрига) Доренко.

Нагадаймо, під час запуску корабля "Союз МС-10", який повинен був доставити на МКС космонавтів, сталося аварійне відключення двигунів другого ступеню.

Як повідомляв "Апостроф", в лютому російська ракета-носій "Союз-2.1а" не змогла стартувати з вантажним кораблем "Прогрес МС-08" з космодрому "Байконур" через неполадки з бортової цифрової обчислювальної машиною.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/world/2018-10-11/nedostatochno-zakoldovali-seti-burno-obsujdayut-avariyu-s-rossiyskoy-raketoy-na-boykonure/143125”