Медведчуки, бойки, рабіновичі, вілкули як відволікаючі маневри: Американо-російський експерт вказав на справжнього "фаворита" Кремля

У Москві сидять все ж не такі ідіоти, щоб пхати на "київський стол" когось з викормишів Януковича, відвертих українофобів. Потрібний кандидат, який вдало гратиме патріота, і з яким можна домовитись і про Крим, і про ЄС, і про НАТО.

Російський президент очікує, що на виборах переможе лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко, яка допоможе йому "повернути Україну в статус російського протекторату". Таку думку висловив російський військовий оглядач Павло Фельгенгауер, передають .

"У Москві сподіваються вирішити українське питання мирним шляхом: що з’явиться, наприклад, Тимошенко, з якою Путін раніше взаємодіяв і, очевидно, сподівається взаємодіяти в майбутньому. Не знаю, чи стане вона президентом і, чи буде вона взаємодіяти, але в Кремлі є певні надії, що в Україні відбудуться серйозні політичні зміни. Для Москви є тільки одне рішення — повернення всієї України в статус російського протекторату — білоруський варіант, з певними нюансами", — повідомив експерт.

За його словами, до українських виборів Путін не буде вживати ніяких конкретних кроків по Україні. "Якщо це станеться, то, звичайно, можна вирішити питання Донбасу і багато інших. Тільки з Кримом навряд чи ... Якщо ж не вийде мирним шляхом, тоді вже будуть інші варіанти. Але до виборів, я так розумію, ніхто рипатися НЕ буде", — підсумував Фельгенгауер.Джерело:

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Джерело статті: “http://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/medvedchuky-boiky-rabinovychi-vilkuly-iak-vidvolikaiuchi-manevry-amerykano-rosiiskyi-ekspert-vkazav-na-spravzhnoho-favoryta-kremlia-254838.html”