Савченко заявила, що хоче їздити в Раду автозаками

Савченко заявила, що хоче їздити в Раду автозаками

Народний депутат України Надія Савченко пропонує возити її на роботу до Ради або на зустрічі з виборцями автозаками. Про це вона заявила під час засідання суду щодо продовження запобіжного заходу, написав у своєму Твіттері журналіст Євген Солонина.

"Дайте мені змогу виконувати свою роботу!" Я повинна, як депутат, голосувати проти законів про продаж стратегічних, небезпечних підприємств, проти продажу землі. До мене не пускають помічників. Але це — перешкоджання роботі депутата з боку СБУ і ГПУ. Вивчіть графік роботи ВР і доставляйте мене конвоєм на роботу", — заявила Савченко.

#Савченко :Я повинна,як депутат, голосувати проти законів про продаж стратегічних,небезпечних підприємств,проти продажу землі.До мене не пускають помічників.Але це — перешкоджання роботі депутата з боку #СБУ і #ГПУ. Вивчіть графік роботи #ВР і доставляйте мене конвоєм на роботу! pic.twitter.com/MlEywmHk59

— Solonyna Yeugen (@SolonynaY) 15 травня 2018 р.

Також народна обраниця пояснила, чому перетинала лінію розмежування поза межами КПВВ.

"СБУ почало перешкоджати роботі волонтерів з обміну. До того ж, депутат має право відвідувати будь-яку територію чи об’єкт в Україні. В тому числі окуповані території", — пояснала нардеп.

Надія #Савченко про те, чому вона перетинала лінію фронту за межами КПВВ: #СБУ почало перешкоджати роботі волонтерів з обміну. До того ж, депутат має право відвідувати будь-яку територію чи об’єкт в Украіні. В тому числі окуповані територіі

— Solonyna Yeugen (@SolonynaY) 15 травня 2018 р.
Джерело статті: “http://expres.ua/news/2018/05/15/294751-savchenko-zayavyla-hoche-yizdyty-radu-avtozakamy”