Друга Путіна знайшли мертвим у власній квартирі в Москві


Тіло колишнього члена вищої ради “Єдиної Росії” Юрія Котлера було виявлено в квартирі в центрі Москви.

Про це повідомляє ТАСС з посиланням на джерело в правоохоронних органах, передає НАРОДНА ПРАВДА.

“Юрій Котлер виявлений з вогнепальним пораненням в голову в квартирі на Великій Нікітській вулиці в Москві. За попередньою інформацією, чоловік покінчив життя самогубством”, – сказало джерело.

Як повідомила старший помічник керівника Головного слідчого управління СК по Москві Юлія Іванова, слідство розглядає версію самогубства в якості однієї з основних, але вона не назвала прізвище загиблого. Іванова також додала, що “на місце події прибули слідчі, проводиться огляд місця події”.

50-річний Юрій Котлер закінчив міжнародне відділення факультету журналістики МДУ ім. Ломоносова, на початку 1990 років працював кореспондентом “РИА Новости”, журналу Time і газети New York Times, в середині 1990 років був прес-секретарем федерального управління у справах про неспроможність і банкрутство при Держкоммайна РФ, потім прес-секретарем Федеральної комісії з ринку цінних паперів, в кінці 1990-х років керував прес-службою голови Ради Центру стратегічних розробок.

У травні 2012 року був обраний до складу Вищої ради “Єдиної Росії”, в 2013 році був старшим віце-президентом ВТБ. 19 лютого в числі інших був затверджений до складу Експертної ради “Єдиної Росії”.


Нагадаймо, чиновник із Черкащини повісився на вікні власного кабінету. В останньому у житті листі В’ячеслав Власенко звинуватив своє керівництво, брата і навіть рідну матір.

Раніше у Миколаєві вчинив самогубство в.о. директора КП “Миколаївський міжнародний аеропорт” Владислав Волошин. 29-річний Волошин застрелився у власній квартирі з бойового пістолета марки ПМ без номерних знаків.

Також моторошний випадок стався на Херсонщині. Фермер застрелився на власному подвір’ї,чоловік серйозно переживав через борг у понад 1 мільйон гривень.


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/05/16/druga-putina-znajshly-mertvym-u-vlasnij-kvartyri-v-moskvi/”