Побиття Шуфрича у Києві: з’явилися нові подробиці


Син народного депутата Нестора Шуфрича Олександр розповів подробиці свого побиття. Хлопець стверджує, що намагався уникнути бійки, але хуліган, який підійшов попросити цигарку, був надто нав’язливий.

Як пише “НАРОДНА ПРАВДА” з посиланням на “ТСН”. Олександр розповів, що після прохання позичити цигарки зловмисник вдарив його в обличчя. Під час бійки у ресторані нападник кілька разів згадував його прізвище. До агресора приєдналося ще 4 особи. У результаті бійки постраждав не тільки син нардепа, а і його двоє друзів. У всіх струс мозку та забиття.

“З нашого боку, я хочу наголосити, що не було вчинено навіть спроб самооборони, тому що ми навіть не мали на це змоги – нас усіх було побито зненацька, кого зі спини, кого з боку”, – поділився спогадами молодший Шуфрич.


Як раніше зазначала “НАРОДНА ПРАВДА”, у ніч на 13 травня в одному з київських ресторанних комплексів побили старшого сина народного депутата від “Опозиційного блоку” Нестора Шуфрича – Олександра.

Нагадаймо, що прокуратура Києва подала апеляцію на вирок суду, який засудив до року умовного покарання Нестора Шуфрича-молодшого за наїзд на чоловіка влітку минулого року.


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/05/16/pobyttya-shufrycha-u-kyyevi-z-yavylysya-novi-podrobytsi/”