Побиття Шуфрича у Києві: з’явилися нові подробиці Избранное

16.05.2018 21:07
shadow

Син народного депутата Нестора Шуфрича Олександр розповів подробиці свого побиття. Хлопець стверджує, що намагався уникнути бійки, але хуліган, який підійшов попросити цигарку, був надто нав’язливий.

Як пише “НАРОДНА ПРАВДА” з посиланням на “ТСН”. Олександр розповів, що після прохання позичити цигарки зловмисник вдарив його в обличчя. Під час бійки у ресторані нападник кілька разів згадував його прізвище. До агресора приєдналося ще 4 особи. У результаті бійки постраждав не тільки син нардепа, а і його двоє друзів. У всіх струс мозку та забиття.

“З нашого боку, я хочу наголосити, що не було вчинено навіть спроб самооборони, тому що ми навіть не мали на це змоги – нас усіх було побито зненацька, кого зі спини, кого з боку”, – поділився спогадами молодший Шуфрич.


Як раніше зазначала “НАРОДНА ПРАВДА”, у ніч на 13 травня в одному з київських ресторанних комплексів побили старшого сина народного депутата від “Опозиційного блоку” Нестора Шуфрича – Олександра.

Нагадаймо, що прокуратура Києва подала апеляцію на вирок суду, який засудив до року умовного покарання Нестора Шуфрича-молодшого за наїзд на чоловіка влітку минулого року.


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/05/16/pobyttya-shufrycha-u-kyyevi-z-yavylysya-novi-podrobytsi/”

Оставить комментарий