В Україні заборонили використовувати пальмову олію


Український уряд заборонив використовувати у виробництві харчових продуктів пальмову олію. За порушення законодавства передбачається адміністративна відповідальність.

Як пише “НАРОДНА ПРАВДА” з посиланням на “УНІАН”, Верховна Рада України затвердила законопроект № 3871 “Про внесення змін у деякі закони України щодо заборони використання пальмової олії у виробництві харчових продуктів”. Його підтримали 233 народних депутати. Пальмову олію заборонили додавати під час виробництва молока та традиційних молочних продуктів, а також інших продуктів, безпечність та якість яких може бути під загрозою.

Виробництво, введення в обіг або реалізація продукції, яка не відповідає вимогам стандартів, сертифікатів відповідності, норм, правил і зразків з безпеки, якості, в тому числі харчових продуктів з вмістом пальмової олії, комплектності та упаковки тягне за собою накладення штрафу на посадових осіб підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності. Розмір встановлено від 20 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.


Як раніше зазначала “НАРОДНА ПРАВДА”, при виробництві молочних продуктів в Україні широко використовується пальмова олія, яку в Європі додають лише в технічні масла та лаки.

Нагадаймо, що головною причиною заборони пальмової олії є той факт, що даний продукт негативно впливає на стан здоров’я споживачів. До того ж, виробники ігнорують норми щодо його використання і часто використовують дешеву олію “пальми” в своїй продукції.


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/05/16/v-ukrayini-zaboronyly-vykorystovuvaty-palmovu-oliyu/”