Адмінпротоколи щодо Людмили Денісової направили до суду, - НАЗК Избранное

Адмінпротоколи щодо Людмили Денісової направили до суду, - НАЗК
02.05.2018 22:15
shadow
Адмінпротоколи щодо Людмили Денісової направили до суду, — НАЗК
НАЗК направило до суду адмінпротоколи стосовно Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини. Інформація про це з’явилася на офіційній сторінці агентства у соцмережі Facebook.
"Національне агентство з питань запобігання корупції на своєму засіданні прийняло рішення про направлення до суду протоколів про адміністративні правопорушення за порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, складених стосовно Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Людмили Денісової", — йдеться у повідомленні.
Згідно з протоколом, Національне агентство встановило, що Людмила Денісова як народний депутат України VIII скликання, тобто особа, уповноважена на виконання функцій держави, на яку поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», 15 березня 2018 року вчинила дії в умовах реального конфлікту інтересів, які полягали в безпосередній участі в обговоренні та в голосуванні на пленарному засіданні 8 сесії VIII скликання Верховної Ради України щодо питання порядку денного про призначення її на посаду Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини. Цим вона порушила вимоги щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, встановлені статтею 28 Закону України «Про запобігання корупції».
Джерело статті: “http://expres.ua/news/2018/05/02/293350-adminprotokoly-shchodo-lyudmyly-denisovoyi-napravyly-sudu-nazk”

Оставить комментарий