Знаменита рекордсменка України попалася на допінгу

Знаменита українська легкоатлетка Аліна Цвілій тимчасово відсторонена від участі в змаганнях у зв’язку з порушенням антидопінгових правил.

Аліна Цвілій

Аліна Цвілій

"Антикорупційний легкоатлетичний орган (AIU) підтверджує тимчасове призупинення виступів української легкоатлетки Аліни Цвілій за порушення статті 2.1 антидопінгових правил IAAF", — йдеться у Twitter AIU.

AIU confirms Provisional Suspensions against #Ukrainian #racewalker Alina Tsviliy and #Nigerian #sprinter Glory Onome Nathaniel for violations of Article 2.1 of the IAAF Anti-Doping Rules, find out more: https://t.co/Cq4Q2MR0LJ #AIUNews #Athletics # trackandfield #antidoping pic.twitter.com/EAypAALNdD

— Athletics Integrity Unit (@aiu_athletics) 10 жовтня 2018 р

Уточнюється, що позитивний результат дала допінг-проба від 4 вересня 2018 року. У ній було виявлено заборонену речовину триметазидин.

Нагадаймо, що 24-річна Цвілій стала срібною призеркою на чемпіонаті Європи з легкої атлетики в Берліні у ходьбі на дистанції 50 км, встановивши рекорд України — 4:12.44.

Читайте всі новини по темі "легка атлетика" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/sport/sport/znamenita-rekordsmenka-ukraini-popalasya-na-dopingu.htm”