Заговорив як Путін: Новак знайшов винного у зростанні цін на нафту

Висловлювання у Twitter президента США Дональда Трампа вносять хаос на світовий ринок нафти, саме тому сьогоднішня ціна дещо завищена.

Про це заявив міністр енергетики Росії Олександр Новак, передає 1prime.ru. "Ті емоційні сплески, висловлювання, твіти, які йдуть із боку керівництва США, вони вносять сум’яття на ринок. І ринок не розуміє: як діяти, що буде в майбутньому. Наприклад, ось та ціна, яка на сьогодні формується на ринку, на мій погляд, вона дещо завищена щодо тієї, якби не було цих емоційних сплесків", — заявив він.

Новини
Трамп шокував світ, спровокувавши рекордний стрибок цін на нафту

За його словами, ціна нафти $65-75 за барель знизила б ризики нової кризи на нафтовому ринку.

"Ми не хотіли б мати миттєву вигоду з подальшим різким падінням ціни. А це може бути за високих цін, тому що тоді йде перевиробництво, тоді починають реалізовуватися проекти, не зовсім ефективні, і ринок заливається нафтою. Що дає наступний цикл економічний і цикл кризи, як це було в 2014-му році", — додав Новак.

Як повідомляв OBOZREVATEL, президент Росії Володимир Путін звинуватив главу США Дональда Трампа у різкому стрибку світових цін на нафту.

Читайте всі новини по темі "Світові ціни на нафту" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/economics/zagovoriv-yak-putin-novak-znajshov-vinnogo-v-zrostanni-tsin-na-naftu.htm”